strona główna o firmie kontaktOFERTA

By uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
tel. 12 281 85 05
tel. 602 371 845
tel. 602 245 165
napisz do nas e-maila

Polityka Prywatności

Fotoramki aluminiowe AL-01 i AL-09

Nasze fotoramki standardowo wykonujemy ze szkłem o grubości 2 mm oraz z plecami z płyty MDF. Na specjalne życzenie możemy zaoferować zamiast normalnego szkła:

Plecy do ramek z płyty MDF


Do ramek o formacie maksymalnym 18 x 24 standardowo stosujemy plecy z płyty MDF z nóżką umożliwiającą postawienie ramki zarówno w poziomie jak i w pionie.
Większe fotoramki produkujemy wyłącznie w wersji wiszącej i stojącej. Konstrukcja ramki umożliwia jej zawieszenie w pionie i w poziomie.Ramki i fotoramki aluminiowe dostępne są w kolorach pokazanych obok:
  • Czarny
  • Biały
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Zielony
  • Anodowany srebrny satynowy
  • Anodowany złoty satynowy

Oferujemy dwa rodzaje ramek aluminiowych, bardzo podobnych zewnętrznie, ale o odmiennej kostrukcji:

Fotoramki AL-01


Fotoramki są wykonane z profili aluminiowych, łączonych za pomocą skręcanego narożnika. Łatwy montaż i demontaż umożliwiają wielokrotną zmianę ekspozycji. Do wymiaru 18 x 24 produkujemy w wersji wiszącej i stojącej. Konstrukcja ramki umożliwia jej zawieszenie w pionie i w poziomie.


Prócz fotoramek, które stanowią kompletną oprawę, oferujemy również ramki, czyli listwy z elementami łączącymi, zawieszką i sprężynkami dociskowymi.

Profile z których wykonana jest ramka połączone są stalowymi narożnikami z wkrętami - do rozłożenia ramki i wymiany ekspozycji konieczny jest płaski śrubokręt. W profilu umieszczona jest zawieszka (w dużych ramkach zawieszki sa dwie), standardowo pozwalająca na powieszenie ramki w pionie. Aby ramkę móc powiesić w poziomie zawieszkę trzeba przełożyć na listwę dłuższą.
Plecy z płyty pilśniowej lub MDF dociskane są do szyby za pomocą stalowych, hartowanych i zabezpieczonych przed korozją sprężynek dociskowych.Ściągnij i obejrzyj instrukcję montażu ramek aluminiowych

Fotoramki AL-09
(UNIRAMY)

Bez uzycia śrubokrętu!

Najłatwiejszy i najszybszy sposób oprawy!


Fotoramki aluminiowe AL-09 wykonujemy z profili połączonych na stałe stalowymi łącznikami.
Bardzo łatwy montaż i demontaż (bez użycia jakichkolwiek narzędzi) umożliwiają wielokrotną błyskawiczną zmianę ekspozycji.

Do fotoramek o formacie maksymalnym 18 x 24 standardowo stosujemy plecy z nóżką umożliwiającą postawienie ramki zarówno w poziomie jak i w pionie. Plecy te możemy wykonać z płyty MDF lub z czarnej tektury.

Od formatu 18 x 24 do 30 x 40 plecy z płyty MDF lub z płyty pilśniowej mocowane są czterema (przy małych formatach dwoma) sprężynkami narożnymi.

Do uniram większych od 30 x 40 cm stosujemy stabilizujące zarzutki obrotowe.